SSL

Ekonomik SSL SertifikalarıGoogle’da Yükselin, Güvenliğinizi Garanti Altına Alın! Hızlı Kurulum, %100 Tarayıcı Desteği Güçlü Şifreleme, Tüm Bankalarla Uyumlu Google Sıralamasında Yükselme Avantajı. Üstelik kurulumda yardımcınız biziz.

HIZLI KURULUM SSL(DV)

Anında Kurulum, Belge Gerektirmez

HIZLI KURULUM SSL(DV)

Hızlı kurulum SSL (DV), genellikle kişisel site, blog siteleri ve SEO çalışmaları için tercih edilen, uygun fiyatıyla dünya’nın en çok tercih edilen SSL sertifikasıdır. Sipariş sonrası yalnızca domain doğrulaması yapılarak anında kurulum yapılabilir.

ŞİRKETLER İÇİN SSL (OV)

Kurumsal Doğrulama, Yüksek Güvenlik

HIZLI KURULUM SSL(DV)

Şirketler için SSL (OV), işletmeler, e-ticaret siteleri, ve çeşitli kurumlar tarafından tercih edilen, belge ibrazı gerektiren ve kurumsal doğrulama yapılan ssl sertifikasıdır. Bu sertifikanın sigorta garanti bedeli daha yüksektir.

KURUMSAL SSL (EV)

Yeşil Adres Çubuğu (Greenbar) ile Güven Verir

KURUMSAL SSL (EV)

Kurumsal SSL (EV) sertifikasını kullanan web sitelerinin tarayıcı adres çubuğunda yeşil bar (greenbar) ve şirket adı görüntülenir. Yüksek güvenlik ve prestij sağlayan, en kapsamlı doğrulama işlemine sahip SSL sertifikasıdır.

WILDCARD SSL

Alan Adı ve Subdomainleri Kapsayan Tam Koruma

WILDCARD SSL

Wildcard SSL, alan adı ile birlikte tüm alt alan adlarını da (subdomain) kapsayan ve böylece tam kapsamlı bir koruma sağlayan sertifika çözümüdür. (Örn: https://blog.alanadi.com) Bu SSL sertifikası belge gerektirmemektedir.